Głośniki bezprzewodowe
1 lutego 2016

Głośniki bezprzewodowe CABASSE STREAM 1

STREAM 1 jest typowym głośnikiem bezprzewodowym, który stanowi początek rozbudowanej już obecnie serii STREAM. Zestaw 2.1, nowoczesna transmisja sygnału- to wszystko sprawia, że coraz więcej użytkowników jest zainteresowanych tym produktem. Dlaczego warto go poznać bliżej?

Cassabe, jak powszechnie wiadomo, posiada projektantów stawiających na unikalny wygląd i prawdziwy styl. Dlatego nikogo nie powinno zdziwić, że prezentowany model przypomina swoim wyglądem sporej wielkości kokon. Warto jednak zwrócić uwagę na obudowę (wykonaną z plastyku), a pomimo wszystko elegancką, błyszczącą i wysokiej jakości. Praktycznym dodatkiem jest fakt, że głośnik Stream 1 może pracować poziomo, pionowo a także jako urządzenie zaczepione na ścianie ( w komplecie znajdują się specjalne uchwyty). Daje to ogromne możliwości i wygodę, której w wielu podobnych sprzętach, po prostu brakuje.

Na przodzie znajduje się logo producenta z czerwoną diodą, która po włączeniu urządzenia zmienia kolor na zielony. Tylna część posiada niewielkich rozmiarów system sterujący, z czterema dotykowymi sensorami. W komplecie znajduje się pilot oraz aplikacja sterująca, przygotowana zarówno na Androida jak i Apple’a.

Podstawą wygodnego użytkowania jest oczywiście aplikacja dla sprzętu przenośnego, dająca wiele możliwości. Dzięki niej można korzystać z biblioteki mobilnej, przeglądać pliki, czy słuchać internetowego radia.

Każdy dźwięk wydobywający się z tego urządzenia jest donośny i głośny. Posiada unikalny charakter, moc i oryginalność. Cabassee gra przejrzycie, choć nieco mrocznie. Można śmiało powiedzieć, że głośniki bezprzewodowe są wyjątkowe pod każdym względem. Grają dosyć grzecznie, można odważyć się o słowo „poważnie”, choć nie są mozolne. Dolne basy co prawda nie imponuje, ale potrafi się złączyć z wyższymi tonami, dając przyjemną, spójną kompozycję. Rozwiązanie zdecydowanie dobre do miłośników raczej spokojnej muzyki. Pomysł na domowy klimat.

About this author

0 comments

There are no comments for this post yet.

Be the first to comment. Click here.