Słuchawki
26 stycznia 2016

Słuchawki CREATIVE WP-450

Słuchawki, które poza efektownym wyglądem, dają gwarancję zadowolenia. Pomysł dla miłośników wszelkiej wygody i urządzeń wyposażonych w Bluetooth’a. Najwyższy model znanego producenta, który doskonale izoluje od otoczenia.

Prostota i funkcjonalność – tak w skrócie można scharakteryzować opisywany produkt. Creative , po raz kolejny, udowadnia światu, że sprzęt elektroniczny tej marki to doskonałość w najlepszym wydaniu. Opakowanie – proste, zawierające wyłącznie słuchawki, delikatny woreczek, instrukcję obsługi oraz kabel USB do ładowania wbudowanego akumulatora. To wszystko, ale nie ma się czemu dziwić- nic więcej w przypadku słuchawek WP-450, nie potrzeba. Sprzęt wszechstronny, bowiem współpracuje zarówno z komputerami i laptopami, jak i smartfonami opartymi na Androidzie, czy urządzeniami w środowisku Apple. Wygoda i prostota, prawda?

Same słuchawki oddają swoją funkcjonalność. Operowanie przyciskami do odtwarzania muzyki odbywa się poprzez płynne działanie przycisków, umiejscowionych na bocznej i górnej części obudowy.  Odbieranie i rozłączanie połączeń, jest możliwe dzięki delikatnym przyciskom na dolnej części słuchawek. Zaletą produktu jest także niemalże niewidoczny, wbudowany mikrofon, doskonale zbierający głos. Przychodzące połączenia telefoniczne, przy pomocy obecności kodeka apt-X, płynnie wyciszają muzykę, aż do jej całkowitego zatrzymania.

Słuchawki CREATIVE WP-450 z łatwością można wyjąć z kieszeni i poprzez kilka ruchów, założyć na uszy i odebrać połączenie. Lekka konstrukcja nie jest uciążliwa, dzięki czemu użytkownik ma pełen komfort. Mankamentem produktu może być jednak dość słaby zasięg, co w praktyce oznacza, zanik sygnału podczas, nawet krótkich, wycieczek do innego pomieszczenia.

Prezentowany model jest najwyższą półką marki CREATIVE. Radzi sobie zatem z muzyką, choć słuchawki zdecydowanie  nie należą do produktów audiofilskich i wyczynowych. Samemu brzmieniu brakuje nieco szczegółowości, ale ogólny odbiór dźwięku jest dobry.

About this author

0 comments

There are no comments for this post yet.

Be the first to comment. Click here.