Kino domowe
28 stycznia 2016

Zestaw kina domowego SAMSUNG HT-E6750W

Jeszcze kilka lat temu, nikt nie spodziewał się, że Samsung może stać się tak wszechstronnym producentem, oferującym rozwiązania z najwyższej półki i zaawansowania technologicznego. Obecnie nic już jednak nie dziwi, a sprzęt tej marki cieszy się uznaniem i popularnością na całym świecie. Lampowe kino domowe może nie „zwala z nóg”, ale z pewnością jest produktem wartym uwagi.

Samsung HT-E6750W to model określany, jako kino domowe jednego pudełka. Estetyczny wygląd współgra z funkcjonalnością. Urządzenie posiada przyjazny interfejs oraz możliwość sterowania, dzięki delikatnie podświetlanym przyciskom na przednim panelu. Obecność dużego pilota, nie tylko ułatwia samą obsługę kina, ale również umożliwia jego kompatybilność z inną elektroniką w domu.

Produkt Samsunga pozwala na swobodną instalację ręczną, a proste menu przeprowadza użytkownika „krok po kroku”. Po włączeniu ekranu głównego, pojawia się podział na cztery kategorie:

  • Smart Hub– brama przenosząca do świata gier, plików i serwisów internetowych;
  • AllShare Play – odsłuchiwanie i oglądanie, gdzie pliki posiadają takie same warunki, jak te na serwerach;
  • Funkcja – nadawanie sygnału z zewnętrznych źródeł, takich jak wbudowana stacja dokująca do Apple’a czy Bluetooth;
  • Ustawienia – w praktyce, automatyczne ustawianie. Co ważniejsze istnieje opcja podłączenia zdalnego ekspertów Samsunga, w celu zdiagnozowania ewentualnych problemów.

Co do samego odtwarzania filmów- obraz naprawdę zachwyca. Najbardziej dynamiczne sceny zachowują swój maksymalny realizm, pozwalając na dostrzeganie nawet najmniejszych szczegółów. Dźwięk, nie tylko ze ścieżek filmowych, ale również np. muzyki klasycznej, przyjemnie wpływa na użytkownika. Niskie tony zachowują swoją moc, jednocześnie nie wywołują typowych skrzeków czy szumów. Wysokie dźwięki z kolei, są płynne i ciepłe, nawet przy głośnym odsłuchu utworów, nie przeszkadzają w całym odbiorze. Samsung HT-E6750W jest urządzeniem wielofunkcyjnym, odtwarzającym niemalże wszystko.

About this author

0 comments

There are no comments for this post yet.

Be the first to comment. Click here.